Kendall Jenner i DËSHTON PHOTOSHOPI. Ja fotot që tregojnë të vërtetën – AlpeGossip
Kendall Jenner i DËSHTON  PHOTOSHOPI. Ja fotot që tregojnë të vërtetën

Kendall Jenner i DËSHTON PHOTOSHOPI. Ja fotot që tregojnë të vërtetën

Kemi parë jo pak raste kur Vip-at e famshëm të showbizz-it na kanë treguar poza ku shkëlqejnë të kuruar me make-up pa harruar edhe dozat e vogla të photoshop-it.

Në shumë raste shfaqen të adhurueshëm për fansat por ka raste kur gjithçka dështon.

Kendall Jenner mund të pëlqehet nga shumë fansa por ja që në foton e mëposhtme do të shikoni detajet që e kanë nxjerrë bllof.

Shumë puçrra dhe një Kendall ndryshe nga sa jemi mësuar të shohim! Kendall le të shpresojmë që fansat nuk do të nxehen