A i panë të gjithë mbrëmë këto imazhe të nxehta të Roza Latit? Me gjoksin jashtë dhe… (FOTO) – AlpeGossip
A i panë të gjithë mbrëmë këto imazhe të nxehta të Roza Latit? Me gjoksin jashtë dhe… (FOTO)

A i panë të gjithë mbrëmë këto imazhe të nxehta të Roza Latit? Me gjoksin jashtë dhe… (FOTO)

Roza e ka mbyllur mbrëmjen e kaluar me disa iamzhe mjaft ‘hot’. Moderatorja është rikthyer pas në kohë dhe risjellë disa nga pozat e realizuara në njërin nga setet profesionale, por që i publikon për herë të parë. E veshur vetëm me një palë reçipeta me gurë, të cilat i lënë t’i duket mjaftueshëm gjoksi, Roza e mbulon me yje. Kështu u uroi të gjithë ndjekësve ‘natën e mirë’.