Nëna e Afërdita Dreshaj ja mer në kthesë dy vajzave të saj, shihni sa SEKSI është (FOTO) – AlpeGossip
Nëna e Afërdita Dreshaj ja mer në kthesë dy vajzave të saj, shihni sa SEKSI është (FOTO)

Nëna e Afërdita Dreshaj ja mer në kthesë dy vajzave të saj, shihni sa SEKSI është (FOTO)

Super modelja e njohur Afërdita Dreshaj ditën e sotme do ti jap fund beqarisë ne një ceremoni e cila do të zhvillohet në Miami të Floridas.

Mbrëmjen e djeshme bukuroshja bjonde mblodhi te gjithë familjarët dhe miqtë ne një festë madhështore që kishte organizuar, ku ata janë parë duke kënduar e festuar në një autobus.

Mirëpo përveç nuses një vëmendje të madhe mbrëmë mori dhe motra e saj Jenoha dhe nëna e tyre. Në një foto që Jehona ka shpërndarë në Instastory shihet nëna e dy vajzave, e cila është në një formë mjaft të mirë fizike.

 

Bjonde dhe me forma bombastike, nëna e Afërditës ka tërhequr vëmendjen të gjithëve. Duket qartë që bukurinë dy vajzat e kanë trashëguar nga ajo.