BËHEN NOSTALGJIKE/ Ja çfarë kujtojnë me mall VIP-at shqiptarë (FOTOT) – AlpeGossip
BËHEN NOSTALGJIKE/ Ja çfarë kujtojnë me mall VIP-at shqiptarë (FOTOT)

BËHEN NOSTALGJIKE/ Ja çfarë kujtojnë me mall VIP-at shqiptarë (FOTOT)

Disa prej VIP-ave shqiptarë tani së fundmi na kanë bërë me dije me postimet e tyre në “Instagram” se janë bërë nostalgjikë.

Disa prej tyre ju mungon plazhi, disave koha kur përqafoheshim dhe disave koha kur jepnin koncerte apo dhe kur kanë udhëtuar dhe tani për shkak të Covid kjo është e pa mundur.

Alpegossip.al ju sjell fotot e VIP-ave që janë bërë nostalgjikë.

Bieta Sulo është bërë nostalgjike duke kujtuar kohën e plazhit dhe ka postuar foto me familjen e saj.

 

Gjithashtu edhe Nevina Shylla ka postuar një foto në plazh duke shkruajtur në postim: “Dëgjova që kishte plazh edhe në nëntor.”

Arbana Osmanin e ka marrë malli për përqafumet dhe në një foto të postuar në “Instastory” ajo shkruan koha kur përqafoheshim duke e kujtuar me nostalgji me mërzi këtë moment.

Lori Hoxhës i mungon koha kur udhëtonte në Londër dhe me postimin e fundit e ka shprehur se po i mungon shumë.


Edhe Roza Latin e ka marrë malli për plazhin dhe ka postuar disa foto.

Aurela Gaçe ka postuar një video u ka kujtuar me nostalgji kohen kur jepte koncerte por tani përshak të pandemisë së Covid ato janë ndaluar.