“TËRMET NË INSTAGRAM”/ Kallashi dhe një femër do t’ju lërë pa fjalë, bëjnë twerk në shtrat (VIDEO) – AlpeGossip
“TËRMET NË INSTAGRAM”/ Kallashi dhe një femër do t’ju lërë pa fjalë, bëjnë twerk në shtrat (VIDEO)

“TËRMET NË INSTAGRAM”/ Kallashi dhe një femër do t’ju lërë pa fjalë, bëjnë twerk në shtrat (VIDEO)

Ndonëse këtë vit e kemi parë rrallë në ekran dhe shumë rrallë të bëjë video twerk, Kallashi sërish mbetet një nga më të komentuarat në showbiz. Valltarja është rikthyer në atdhe pasi jetoi për disa kohë në Zvicër dhe teksa ndodhet këtu po përgatit një videoklip të ri muzikor.

Kallashi gjen kohën të qëndrojë aktive në rrjete sociale dhe së fundmi ka postuar një video që me siguri do i lërë të gjithë pa gjumë.

Valltarja shfaqet në shtrat me një femër tjetër e cila ka forma bombastike ashtu si Kallashi. Dy vajzat shfaqen duke bërë twerk të veshura vetëm me tanga. Ndiqni videon e mëposhtme.