Pas SURPRIZAVE për ditëlindje, Gjiko i propozon Elitës për martesë: Dhe ajo sigurisht që tha… (FOTO) – AlpeGossip
Pas SURPRIZAVE për ditëlindje, Gjiko i propozon Elitës për martesë: Dhe ajo sigurisht që tha… (FOTO)

Pas SURPRIZAVE për ditëlindje, Gjiko i propozon Elitës për martesë: Dhe ajo sigurisht që tha… (FOTO)

Gjiko dhe Elita janë një ndër ciftet më të dashura në shoëbizin shqiptar. Ditën e djeshme Elita kishte ditëlindjen dhe Gjiko I bëri një surprizë që të gjitha vajzat do të donin të ishin në vendin e saj. Por duket se lulet dhe dhuratat nuk kanë qenë të vetmet.
Sic I thonë ëmbëlsirën e kishte ruajtur për në fund.
Në disa foto të publikuara nga cifti në rrjete sociale, Gjiko I ka propozuar Elitës për martesë dhe sigurisht ajo ka thënë PO.
Epo i urojmë ciftit të trashëgohen./AlpeNews.al/