ME MINI BIKINI/ Marina Vjollca ekspozon format në Bahamas (VIDEO) – AlpeGossip
ME MINI BIKINI/ Marina Vjollca ekspozon format në Bahamas (VIDEO)

ME MINI BIKINI/ Marina Vjollca ekspozon format në Bahamas (VIDEO)

Pasi vizituan Kubën e ndjenjën disa ditë në Miami, Marina dhe Getoari kanë nisur sot pushimet në Bahamas.

Me të shkuar atje çifti menjëherë e kanë shfrytëzuar ditën në maksimum. Ishte Getoari ai që fillimisht postoi foto e video nga Bahamas ndërsa Marina ka vendosur të postojë një video në mbrëmje.

Moderatorja shfaqet e veshur me bikini të verdha dhe një rrjetë teksa ecën në rërë e më pas shihet duke u lëkundur.

View this post on Instagram

🇧🇸

A post shared by Marina Vjollca (@marina_vjollca) on