Le të bëjmë sikur nuk e kemi zili! Enca transformon sërish flokët dhe rezultati është mahnitës - AlpeGossip
Le të bëjmë sikur nuk e kemi zili! Enca transformon sërish flokët dhe rezultati është mahnitës

Le të bëjmë sikur nuk e kemi zili! Enca transformon sërish flokët dhe rezultati është mahnitës

Mund të themi që është floku bjond më i bukur që kemi parë këtë verë. Transformimi i radhës i këngëtares Enca Haxhia, meriton notën 10 dhe këtë nuk besojmë se e vë njëri në dyshim.

Bukuroshja shqiptare lajmëroi pak më herët se do të bëhet edhe më shumë bionde përmes një fotoje në Instastory.

Ndërkohë, vetëm pak orë më pas, ajo ka publikuar rezultatin mahnitës që na bën ta kemi zili.

Me flokët e dendur bjondë, Enca pozon nga pas për të na dhënë një panoramë të plotë të look-ut të ri të verës.