“DIKUSH PASKA…”/ Jona Spahiu sapo na tregoi garderobën e Raiden dhe paska më shumë veshje se mami dhe babi (FOTOT) – AlpeGossip
“DIKUSH PASKA…”/ Jona Spahiu sapo na tregoi garderobën e Raiden dhe paska më shumë veshje se mami dhe babi (FOTOT)

“DIKUSH PASKA…”/ Jona Spahiu sapo na tregoi garderobën e Raiden dhe paska më shumë veshje se mami dhe babi (FOTOT)

Jona Spahiu na ka treguar si duket dollapi i djalit të saj dhe me siguri shumë janë habitur. Përveç faktit që ka një shumëllojshmëri ngjyrash dhe veshjesh, përfshirë dhe ngjyrat e preferuara të mami Jonës, për nga sasia e këpucëve që ka, i vogli konkurron të gjithë familjen. Të paktën këtë ka shkruar moderatorja e njohur. “Dikush paska më shumë këpucë se mami dhe babi. Ps: me babin ka vend për diskutim”, ka shpjeguar ajo.

Mesa duket secili nga prindërit ka zgjedhur t’i japë Raiden pak nga stili dhe dashuria për modën. Ne jemi të mendimit që gjithmonë do e shohim të voglin e Jonës dhe Frenkit shumë trendy, sado kohë të kaloj. Fundja si mund të jetë ndryshe kur ke prindër që i duan blerjet dhe tendencat e fundit.