DËBORA ZBARDH VENDIN/ VIP-at e showbizzit shqiptar po shijojnë bukurinë e saj dhe po argëtohen bashkë me fëmijët (FOTOT) – AlpeGossip
DËBORA ZBARDH VENDIN/ VIP-at e showbizzit shqiptar po shijojnë bukurinë e saj dhe po argëtohen bashkë me fëmijët (FOTOT)

DËBORA ZBARDH VENDIN/ VIP-at e showbizzit shqiptar po shijojnë bukurinë e saj dhe po argëtohen bashkë me fëmijët (FOTOT)

Ra dëborë edhe në ‘Instagram’ mbrëmë, megjithëse jemi të sigurt se e keni parë të gjithë. Ky Shën Valentin nuk mund të ishte më i bukur dhe më i bardhë sa kaq, pasi reshjet e dëborës që zgjatën gjatë gjithë natës së kaluar pushtuan Tiranën, e cila rrallë herë e përjeton këtë atmosferë.

Sigurisht personazhet publikë nuk nguruan të publikojnë disa foto nga ballkonet e shtëpive, rrugët, e kudo ku ka pak bardhësi. Disa me fëmijët, të tjerë vetëm, e shumë duke luajtur me dëborë, u duk sikur bardhësia i bëri të gjithë bashkë.

Mes fotosh ju sjellim si e shijuan personazhet publikë dëborën e rrallë në Tiranë, mbase frymëzoheni edhe ju të shkrepni një foto kujtim me sfond bardhësinë e këtij 14 shkurti.