Era Istrefi çmendi rrjetin! Pasi tregoi gjoksin dhe thithkat, shihni si ''e ngacmojnë'' Blunt dhe Real (FOTO) - AlpeGossip
Era Istrefi çmendi rrjetin! Pasi tregoi gjoksin dhe thithkat, shihni si ”e ngacmojnë” Blunt dhe Real (FOTO)

Era Istrefi çmendi rrjetin! Pasi tregoi gjoksin dhe thithkat, shihni si ”e ngacmojnë” Blunt dhe Real (FOTO)

Duhej një pozë e tillë në këtë vend të veçantë!

Era Istrefi është një nga këngëtaret më të mira shqiptare e cila po shijon sukseset e projekteve të fundit. Ajo ia doli të jetë zëri i këngës zyrtare të Kampionatit Botëror, “Russia 2018”, duke kënduar “Live it Up” bashkë me Will Smith dhe Nicky Jam. Edhe pak ditë e ndajnë nga nisja e saj për në Rusi dhe së fundmi ka udhëtuar drejt Berlinit nga ku ka pozuar në një vend në të cilin ishte shkruar emri i saj “ERA”.

Ajo ka provokuar e veshur me një bluzë e cila i zbulonte pothuajse tërësisht gjoksin dhe ku i duken thithat dhe komentet ishin nga më të ndryshmet. Por sigurisht që nuk mund të mugonte dyshja e famshme “BluntandReal” të cilët kanë komentuar disa emoji me ujë, si për t’i treguar që është “më e stërpikta.