Nora Istrefi na futi në shtëpinë e saj! Shikoni pamjet nga vila super LUKSOZE (VIDEO) – AlpeGossip
Nora Istrefi na futi në shtëpinë e saj! Shikoni pamjet nga vila super LUKSOZE (VIDEO)

Nora Istrefi na futi në shtëpinë e saj! Shikoni pamjet nga vila super LUKSOZE (VIDEO)

Ajo është një nga këngëtaret më të suksesshme e më të paguara të estradës shqiptare.

Gjithashtu Nora Istrefi është gjithmonë aktive me postimet e saj në rrjetet sociale, por gjithmonë është e kujdesshme me postimet e jetës private dhe kurrë më parë nuk kishte treguar imazhe nga shtëpia e saj. Por sot Nora ka vendosur të tregojë ambientin rreth shtëpisë së saj.

Në një video të shkurtër të postuar në Instastory ku shkruan “Shtëpi” dhe duket teksa bën banjo dielli në pishinë vumë re se shtëpia e saj është një vilë super luksoze.

 

Në video shihet gjithashtu se zona ku jeton është zonë super e shtrenjtë e rrethuar me vila luksoze.