U FUT NË “PËR’PUTHEN” VETËM PËR ATDHEUN? Zbulohet e vërteta e Efit – AlpeGossip
U FUT NË “PËR’PUTHEN” VETËM PËR ATDHEUN? Zbulohet e vërteta e Efit

U FUT NË “PËR’PUTHEN” VETËM PËR ATDHEUN? Zbulohet e vërteta e Efit

Pak ditë më parë, konkurrentja e “Për’puthen” Efi mori vëmendjen e të gjithëve me një video të publikuar në “Instastory”. Ajo shprehej se ishte bërë pjesë e programit të dashurisë për t’i rënë në sy Atdhe Xharavinës.

“Arsyeja e vetme që unë jam futur në Për’puthen ishte Atdheu dhe prisja që ai të vinte tek unë por nuk erdhi kurrë”, shprehej ish-konkurrentja.

U fut në “Për’puthen” vetëm për Atdheun?

Ndërkohë ditën e djeshme, është zbuluar se ka qenë e gjitha një lojë në emisionin “E Diell”. Bukuroshja brune ka qenë pjesë e rubrikës “Dielli apo Hëna” ku është sfiduar të publikojë video duke thënë ato fjalë. Regjistrimet e emisionit bëhen disa ditë para.