FOTO/ Nga Linda Rama, te Monika Kryemadhi e Shkëlzeni: Kush ishin 100 të ftuarit në mbrëmjen private të Elvana Gjatës – AlpeGossip
FOTO/ Nga Linda Rama, te Monika Kryemadhi e Shkëlzeni: Kush ishin 100 të ftuarit në mbrëmjen private të Elvana Gjatës

FOTO/ Nga Linda Rama, te Monika Kryemadhi e Shkëlzeni: Kush ishin 100 të ftuarit në mbrëmjen private të Elvana Gjatës

Shumëllojshmëria e të ftuarve në eventin promovues të albumit “3” tregoi dhe një herë se Elvana Gjata është një artiste që nuk i përket vetëm një shtrese apo një shijeje të caktuar njerëzish.
Prej vitesh ajo është identifikuar si këngëtarja me një popullaritet dhe pëlqyeshmëri të madhe nga çdo brez. Në këtë event privat morën pjesë që nga zonja Linda Rama apo aktori i madh Timo Flloko, deri emrat më të famshëm të sportit apo muzikës pop aktualisht si Lorik Cana apo Noizy./Revista Anabel/