THUMBON PUBLIKISHT KOLEGEN…/ Fifi: Ka zero talent në muzikë (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
THUMBON PUBLIKISHT KOLEGEN…/ Fifi: Ka zero talent në muzikë (FOTO+VIDEO)

THUMBON PUBLIKISHT KOLEGEN…/ Fifi: Ka zero talent në muzikë (FOTO+VIDEO)

Këngëtarja e hitit të momentit “Psikopatja jote”, Fifi, ishte e ftuara e radhës në emisionin “Nin”, ku ka realizuar edhe lojën me pyetje e dënime së bashku me moderatorin Alaudin Hamiti.

Mes vendimit për të marrë një dënim apo për t’ju përgjigjur pyetjes ‘Cila është kolegia në muzikë që ka zero talent’, Fifi zgjodhi të përgjigjej dhe tha publikisht një emër.

“E di që s’preket kështu që po them Fjolla.”, ka thënë këngëtarja për mikeshën e saj të ngushtë, Fjolla Morinën.