ÇFARË NDODHI? Prishet miqësia e Einxhelit dhe Beniadës, ja arsyeja – AlpeGossip
ÇFARË NDODHI? Prishet miqësia e Einxhelit dhe Beniadës, ja arsyeja

ÇFARË NDODHI? Prishet miqësia e Einxhelit dhe Beniadës, ja arsyeja

Einxhel dhe Beniada u bënë mjaft mikesha brenda shtëpisë së Big Brother VIP, madje të dyja nuk u ndanë asnjë moment deri ditën që dolën nga shtëpia. Kjo dukej si një miqësi e bukur e cila do të kishte jetë gjatësi, por mesa duket nuk ndodhi kështu.

U ka bërë edhe ju përshtypje përse nuk i kemi parë askund Einxhel dhe Beniadën? Edhe ne na bëri kështu që nuk qëndruam duarkryq.

Burime për Kryefjala.com kanë zbuluar se vajzat kanë hatërmbetje me njëra tjetrën dhe nuk kanë biseduar pas daljes nga BB VIP. Kryesisht hatërmbetja ka filluar nga Einxhel, teksa ka lexuar komentet e mamit të Beniadës që fliste kundër saj.

Duket se kaq ka mjaftuar që vajzat të ndërpresin miqësinë, por nuk i dihet ndoshta mund të ketë edhe nje sqarim, kjo mbetet për tu parë!