“TY DO TË TË KËRCEJ NË…”/ Takimi “i nxehtë” në “Përputhen” shkakton debat në rrjet (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
“TY DO TË TË KËRCEJ NË…”/ Takimi “i nxehtë” në “Përputhen” shkakton debat në rrjet (FOTO+VIDEO)

“TY DO TË TË KËRCEJ NË…”/ Takimi “i nxehtë” në “Përputhen” shkakton debat në rrjet (FOTO+VIDEO)

“Përputhen” këtë sezon ka ardhur ndryshe, në moderimin e Bora Zemanit dhe me opinionist Arjan Konomin. Emisioni transmetohet nga e hëna në të premte në Top Channel dhe ndryshe nga sezoni i kaluar, 4 vajza do të njihen me 14 djem.

Së fundmi 4 vajzat zgjodhën 4 djemtë e parë në një takim të shkurtër që u realizua live në studio. Një nga vajzat, Ana zgjodhi në takim Fatjonin, djalin nga Fieri, i cili e shprehu që në fillim pëlqimin për bukuroshen elegante.

Takimi mes Anës dhe Fatjonit ishte “i nxehtë” dhe kjo gjë u komentua edhe në studio, por edhe në rrjet nga komentuesit.

“E shikon sa përputhemi, twerkun e bëre…”, i tha Fatjoni Anës, e cila në puntatën e parë dhuroi show me një kërcim. “Twerkun ia bëra publikut, jo ty, ty do të të bëj kërcim në prehër më vonë”, ia ktheu Ana.