SHFAQET ME NJË FUSTAN ROZË/ Marina Vjollca i lë të gjithë gojëhapur me pamjen në “Klanifornia” (FOTO) – AlpeGossip
SHFAQET ME NJË FUSTAN ROZË/ Marina Vjollca i lë të gjithë gojëhapur me pamjen në “Klanifornia” (FOTO)

SHFAQET ME NJË FUSTAN ROZË/ Marina Vjollca i lë të gjithë gojëhapur me pamjen në “Klanifornia” (FOTO)

Rikthehet sot në ekranin e televizionit Klan spektakli i humorit “Klanifornia”, i cili për 2 muaj i ka munguar publikut. Puntata e parë e spektaklit pritet të ketë shumë surpriza, humor, batuta e të qeshura.

Por sigurisht një vëmendje të madhe i kushtohet edhe moderatores bukuroshe Marina Vjollca. Marina mbrëmjen e sotme do të shfaqet me një fustan rozë, i cili ka një të çarë anash dhe rrip.

Moderatorja ka vendosur që për këtë look flokët t’i mbaj të kapura dhe duket e gjitha si një Barbie. “Sonte ka Klaniforniaaaa”, shkruan Marina krah fotove të publikuara teksa ka marrë komplimenta të shumta nga personazhet e ekranit dhe fansat.