DONALDI DHE BEATRIX KANË KRYER MARRËDHËNIE SEKSUALE NË SHTËPI? Sabiani i jep fund aludimeve – AlpeGossip
DONALDI DHE BEATRIX KANË KRYER MARRËDHËNIE SEKSUALE NË SHTËPI? Sabiani i jep fund aludimeve

DONALDI DHE BEATRIX KANË KRYER MARRËDHËNIE SEKSUALE NË SHTËPI? Sabiani i jep fund aludimeve

Përgjatë ditëve të fundit në rrjet është përfolur se Beatrixi dhe Donaldi kanë kryer marrëdhënie seksuale brenda shtëpisë. Shkak i këtyre aludimeve, janë bërë disa lëvizje të dyshimta nën batanije.

Kjo temë është diskutuar sot në “Fan Club Big Brother VIP”, ku i ftuar ishte Sabiani. “Ne filluam të diskutonim kur pamë lëvizjet nën batanije”, u shpreh gazetarja Iva Tiço.

Moderatorja Dojna Mema pyeti Sabianin, i cili ka qenë brenda shtëpisë, nëse ka ndodhur diçka intime mes dyshes, përtej puthjes.

“100% jo. I kemi pasur dhe krevatet bashkë, plus nuk janë mundësitë aty”, u shpreh Sabiani.

Ju