“PËR 1 MILION EURO PRANOJ TË FLE ME NJË MASHKULL”/ Këngëtarja shqiptare e thotë troç (FOTO) – AlpeGossip
“PËR 1 MILION EURO PRANOJ TË FLE ME NJË MASHKULL”/ Këngëtarja shqiptare e thotë troç (FOTO)

“PËR 1 MILION EURO PRANOJ TË FLE ME NJË MASHKULL”/ Këngëtarja shqiptare e thotë troç (FOTO)

E ftuar këtë javë në emisionin “Thumb”ishte këngëtarja e njohur shqiptare Fjolla Morina. Ajo si gjithmonë është treguar e sinqertë në përgjigjet e saj dhe pa komplekse.

E ngacmuar nga Fatma se a do të pranonte të kalonte një natë me një biznesmen i cili i ofronte 500 mijë euro, këngëtarja na habiti me përgjigjen dhe tha:

“Jo bre, 1 milion euro po vallai”.

Ndërsa përsa i përket dashurisë dhe lidhjeve ajo tha se është single tashme prej një viti dhe ndihet shumë rehat. “Unë jam single prej një viti dhe jam shumë rahat. U knaqa krejt vetëm”- ka përfunduar ajo.