“NUK ISHTE DAKORD ME…”/ Beniada tregon çfarë ndodhi mes debatit me Monikën – AlpeGossip
“NUK ISHTE DAKORD ME…”/ Beniada tregon çfarë ndodhi mes debatit me Monikën

“NUK ISHTE DAKORD ME…”/ Beniada tregon çfarë ndodhi mes debatit me Monikën

Mbrëmjen e sotme është diskutuar debati mes Benaidës edhe Monikës.

Beniada tregoi se çfarë ndodhi mes debatit me Monikën.

Vëllai i Madh” na dha një detyrë që ne të diskutonim disa nga ngjarjet më të përfolura në shtëpi edhe unë po jepjta një mendim pë një situatë.Monika nuk ishte dakord me mendimin tim dhe më tha dy herë mbylle gojën.Unë i thash që kur kam një mendim nuk e mbyll dhe pastaj filloj duke më imituar”,-tha ajo.