NUK DO E NJIHNI/ Aurela Hoxha mahnit me ‘look-un e ri’ (FOTO) – AlpeGossip
NUK DO E NJIHNI/ Aurela Hoxha mahnit me ‘look-un e ri’ (FOTO)

NUK DO E NJIHNI/ Aurela Hoxha mahnit me ‘look-un e ri’ (FOTO)

Aurela Hoxha e mbajti në fshehtësi të plotë shtatzëninë e saj dhe vetëm kur djali i saj lindi modelja e bëri publike.

Alaron është emri me të cilin ajo pagëzoi vogëlushin e saj, të cilin e poston shumë rrallë në rrjete sociale.

Megjithatë bukuroshja nuk na i kursen fotot apo video-t nga përditshmëria e saj apo fotosesionet nga puna e saj si modele. Si ka bërë dhe pak më parë teksa ka ndarë me ne një video ku shfaqet me një ‘look’ krejtësisht ndryshe nga sa jemi mësuar ta shohim Aurelën. Top Albania Radio shkruan se dhe pse paruke, bukuroshja ka shkëlqyer në Instastory-n më të fundit teksa shfaqet me flokë të zeza të shkurtra.