”MOS MË BËJ TË QAJ”/ Xhemi emocionon Arbanën me fjalët, Eduarti ndërhyn: O zot, më mirë nuk po… (FOTO) – AlpeGossip
”MOS MË BËJ TË QAJ”/ Xhemi emocionon Arbanën me fjalët, Eduarti ndërhyn: O zot, më mirë nuk po… (FOTO)

”MOS MË BËJ TË QAJ”/ Xhemi emocionon Arbanën me fjalët, Eduarti ndërhyn: O zot, më mirë nuk po… (FOTO)

Ditën e djeshme, Arbana Osmani ndau me fansat e saj kopertinën e librit të saj të dytë ”Receta për 5 minuta” që do të dalë në treg për herë të parë ne date 13-17 nentor tek Panairi i Librit.

Të shumta kanë qenë komentet që e kanë mbështetur dhe uruar moderatoren bukuroshe, por një koment mbetet më i veçanti. Ai i Xhemi Shehut.

Xhemi, e cila është mikesha e ngushtë e Arbanës është shprehur tepër krenare duke na emocionuar me fjalët që ka shkruar.

Bukruoshja është shprehur: Ky eshte nje nga ato momentet kur ndihem 5fish e lumtur qe te kam ne jeten time!Nuk ka me te mire se ty #proud ❤️

Sigurisht, Arbana e emocionuar i është përgjigjur duke i thënë: mos me bej te qaj derr😩❤️ love u.

Në foto nuk ka munguar as komenti i Eduart Grishës i cili i ka kthyer Xhemit duke i thënë: o zot🙈 me mire nuk po flas fare🤐./AlpeGossip.al