BËMË MAMA TË TË NGJAJ/ Hana 1-muajshe është kopja identike e Loredanës (FOTO) – AlpeGossip
BËMË MAMA TË TË NGJAJ/ Hana 1-muajshe është kopja identike e Loredanës (FOTO)

BËMË MAMA TË TË NGJAJ/ Hana 1-muajshe është kopja identike e Loredanës (FOTO)

Dy këngëtarët e njohur, Mozzik dhe Loredana, një muaj më parë u bënë prindër për herë të parë të një vajzë që e pagëzuan me emrin e veçantë, Hana.
Çifti ndryshe nga personazhet e tjerë të njohur kanë zgjedhur që ta bëjnë publike fytyrën e vogëlushes dhe gjatë kësaj kohe kanë publikuar vazhdimisht foto dhe video të saj.

Në fotot e ndryshme, Loredana ka treguar se kujdeset shumë për imazhin e Hanës dhe çdo veshje e saj është e kombinuar deri në detaj dhe plotë stil.

Së fundmi, këngëtarja e njohur ka publikuar disa foto të vajzës ku shihet se ajo mban që tani shamitë ‘turban style’. Në foto shihet se teksa po rritet dal ngadalë, Hana po i ngjan shumë Loredanës dhe këtë gjë e kanë vënë re dhe fansat e saj që kanë bërë një krahasim mes reperes dhe vajzës.