‘Ik shih ku*vat që ke në shtëpi’/ Degjeneron sherri, Ana Lika bën për një lek fansin që e ofendoi (FOTO) – AlpeGossip
‘Ik shih ku*vat që ke në shtëpi’/ Degjeneron sherri, Ana Lika bën për një lek fansin që e ofendoi (FOTO)

‘Ik shih ku*vat që ke në shtëpi’/ Degjeneron sherri, Ana Lika bën për një lek fansin që e ofendoi (FOTO)

Aktorja e njohur, Ana Lika ka postuar së fundmi një video në “Instagram” ku shfaqet me Rudina Dembacaj teksa shkëmbejnë batuta në makinë duke bërë për të qeshur fansat.

Mirëpo jo të gjithë e kanë marrë videon për të qeshur, por kanë komentuar negativisht në videon e Anës dhe kjo e fundit nuk i ka lënë pa përgjigje.

“Muhabete kurvash”, komenton një fans. “O xhaxhi po cdo në Instagram more aman? Ik shif iher muhabetet e kurvave qe ke ne shpi pastaj merru me videot tona”, ja kthen Ana.

“Ah ju henget nje mortje debile”, i komenton një fanse tjetër. “Qeke dhe gru ne moshe. Mortja te hengert ty qe merresh me instagram. Une them me mire lere instagramin dhe ik e bej gjellen per neser se do i thash zorren atyre te shpis. Mos u merr me ne se ne marrin leket per kete pune”, i përgjigjet aktorja.