ZYRTARIZOI LIDHJEN PAK KOHË MË PARË/ Maria Fara shijon pushimet me partnerin në Dubai (FOTOT) – AlpeGossip
ZYRTARIZOI LIDHJEN PAK KOHË MË PARË/ Maria Fara shijon pushimet me partnerin në Dubai (FOTOT)

ZYRTARIZOI LIDHJEN PAK KOHË MË PARË/ Maria Fara shijon pushimet me partnerin në Dubai (FOTOT)

Vajza e Eli Farës, Marina Fara pak kohë më parë bëri publike lidhjen me partnerin e saj, biznesmenin nga Shkodra. Dhe çifti kanë zgjedhur si destinacion për të pushuar Dubain.

Marina Fara ndau momente me ndjekësit në rrjetet sociale teksa shijon rrezet e diellit në plazhet e Dubai.

Bukuroshja kishte veshur bikini portokalli, duke ekspozuar format e saj bombastike trupore dhe dukej mjaft joshëse e tërheqëse.

 

 

Mes fotove të shumta, Marina nuk ka ngurruar të publikojë dhe një foto me partnerin. Çifti shfaqen shumë të lumtur krah njëri-tjetrit dhe ndjekësit i urojnë të kenë një jetë të lumtur dhe të trashëgohen.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri