“Jam bërë gjyshe prej 10 muajsh!” Por artistja e njohur shqiptare vetëm si e tillë nuk duket! – AlpeGossip
“Jam bërë gjyshe prej 10 muajsh!” Por artistja e njohur shqiptare vetëm si e tillë nuk duket!

“Jam bërë gjyshe prej 10 muajsh!” Por artistja e njohur shqiptare vetëm si e tillë nuk duket!

Suela Konjari është një prej aktoreve më të njohura të ekranit dhe teatrit shqiptar.

Aktorja 55 vjeçare ka rrëfyer sot në emsionin “Kush vjen për drekë “ në televizionin “Klan” se prej 10 muajsh është bërë gjyshe dhe mënyra e gatimit në shtëpinë e saj ka ndryshuar, pas lindjes së nipit Priel.

“Se unë jam bërë gjyshe prej 10 muajsh dhe tani hamë vetëm perime të ziera”-ka thënë Suela.

Por aktorja duket në formë shumë të mirë fizike dhe vetëm si gjyshe nuk na ngjan.