Këtë me siguri nuk e prisnit/ Një tjetër moderatore vishet me “FUSTAN NUSËRIE” por..(FOTO) – AlpeGossip
Këtë me siguri nuk e prisnit/ Një tjetër moderatore vishet me “FUSTAN NUSËRIE” por..(FOTO)

Këtë me siguri nuk e prisnit/ Një tjetër moderatore vishet me “FUSTAN NUSËRIE” por..(FOTO)

Prezantuesja e njohur shqiptare dhe njëherësh ideatorja e nismës së bamirëse “Ti je një luledielli”, Albana Osmani është shfaqur me fustanin e bardh.

Kështu ajo është dukur në një postim të bërë në llogarinë e saj në “Instagram” ku dukej shumë në formë shumë të mirë.

Kjo fotografi sipas Albanës është realizuar para dy viteve kurse kjo fotografi është një kthim në kohë.

Ndryshe, Albana shquhet për format e mire trupore dhe çiltërsinë që e karakterizon.