E akuzojnë se ka bërë gjoksin operacion, Beatrix Ramosaj jep përgjigjen epike: Ja sa të… (FOTO) – AlpeGossip
E akuzojnë se ka bërë gjoksin operacion, Beatrix Ramosaj jep përgjigjen epike: Ja sa të… (FOTO)

E akuzojnë se ka bërë gjoksin operacion, Beatrix Ramosaj jep përgjigjen epike: Ja sa të… (FOTO)

Beatrix Ramosaj ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave këto ditë për shkak të fotove përvëluese nga Spanja ku ditën e djeshme në një pozë tregonte të pasmet e saj, foto e cila u komentua shumë.

Pak orë më vonë Beatrix ka postuar një foto tjetër në të cilën shfaqet në park e veshur me pantallona të shkurtra dhe një kanotjere gjithashtu të shkurtër me barkun jashtë.

Komplimentat kanë qenë të shumta, por ka pasur edhe nga ata që e kanë akuzuar këngëtaren se ka bërë operacion plastik gjoksin.

“E ke rrit gjoksin apo push up (reçipeta me mbushje)?”, i shkruan një fans.

“Ja të pyes pak mamin dhe të them”, ja kthen Beatrix duke i bërë të gjithë fansat e saj të qeshin.

Kujtojmë që Beatrix së shpejti do të rikthehet me një këngë të re për të cilën është ende duke punuar.