“JENI MË TË BUKURA NATYRALE…”/ Ndërhyrje e operacione, vajzat e showbizzit që “kritikohen” nga ndjekësit – AlpeGossip
“JENI MË TË BUKURA NATYRALE…”/ Ndërhyrje e operacione, vajzat e showbizzit që “kritikohen” nga ndjekësit

“JENI MË TË BUKURA NATYRALE…”/ Ndërhyrje e operacione, vajzat e showbizzit që “kritikohen” nga ndjekësit

Një nga pikat kryesore dhe të rëndësishme të VIP-ave shqiptarë por jo vetëm është pamja.

Ndërhyrjet apo operacionet e vajzave të showbizit shqiptar shpeshherë nuk iu kanë pëlqyer një pjesë të madhe të ndjekësve të tyre por jo vetëm. 

Ato janë kometuar  shumë në rrjete sociale si dhe janë thumbuar , për faktin se kanë bërë buzët, mollzat dhe kanë vënë dhëmbët më të mëdhenj seç duhet dhe kjo ka bërë që ato të bihen shumë në sy, shkruan AlpeGossip.

Së fundmi ka qenë Aurela Hoxha e cila ka postuar një foto e cila nuk i shpëtoi syrit të ndjekësve. “Jeni më të bukura natyrale. Si ka mundësi që e bëni veten kot fry buzët e bën dhëmbët më të mëdha se goja dhe pse tani nuk të duken në foto”, shkruan një prej komentueseve.

AlpeGossip ju sjell edhe disa nga vajzat e showbizzit shqiptar që kanë të njëjtin problem me Aurela Hoxhën dhe komentet e fansave.