NGA SHINAT E TRENIT TEK DETI/ Këto janë vendet “e çmendura” ku kanë bërë seks vip-at – AlpeGossip
NGA SHINAT E TRENIT TEK DETI/ Këto janë vendet “e çmendura” ku kanë bërë seks vip-at

NGA SHINAT E TRENIT TEK DETI/ Këto janë vendet “e çmendura” ku kanë bërë seks vip-at

Jeta private e personazheve të njohur të ekranit është gjithmonë kryefjala e mediave rozë ashtu sikur edhe jeta e tyre seksuale është gjithmonë në qendër të vëmendjes.

“Vendi i çmendur ku keni bërë seks”? Është një nga pyetjet e cila duket se kohët e fundit moderatoret e zgjedhin shpesh për të ftuarit e tyre.

Ndërkohë që disa e kanë shmangur, vip-at e tjerë janë përgjigjur troJ dhe ne iu njohim me disa nga vendet më të çuditshme ku vip-at kanë bër seks.

Robert Berisha

Gjatë intervistës ai u pyet nga moderatorja Roza Lati për vëndin më të çuditshëm ku ka bërë dashuri.

“Të çuditshëm janë të gjitha,por mund të them në shinat e trenit”: u përgjigj Roberti.

Ori Nebinaj

Ori fillimisht hezitoi ta tragonte por më pas zbuloi vendin më të çuditshëm ku ka bërë seks.

“Nuk kam dhe më vjen keq pse nuk kam, një jetë ka njeriu. Pastaj varet çfarë konsideron vend të çuditshëm…Në varkë” tha moderatorja

Rudina Dembaçaj

Aktorja dhe moderatorja  na ka zbuluar se vendi më i çuditshëm ku ka kryer marrëdhënie seksuale ka qënë në det.

Dj Sardi

“Vendi më i çmendur ku ke bërë seks”, ishte pyetja interesante që Sardi nuk hezitoi aspak të përgjigjej dhe tha “Te Syri i Kaltër, në ujë akull të ftohtë”.

AlpeNews.al