MES VENDEVE EKZOTIKE/ Vip-at që u tërbuan në këto pushime "të nxehta": Nga Fevziu tek Koçi (FOTO) - AlpeGossip
MES VENDEVE EKZOTIKE/ Vip-at që u tërbuan në këto pushime “të nxehta”: Nga Fevziu tek Koçi (FOTO)

MES VENDEVE EKZOTIKE/ Vip-at që u tërbuan në këto pushime “të nxehta”: Nga Fevziu tek Koçi (FOTO)

Një ndër destinacionet e preferuara të personazheve të njohur janë  edhe vendet e ekoztike. Shumë prej vip-ave nuk i kanë shpëtuar tundimit për të shijuar disa ditë nën rrezen e nxeht të diellit dhe natyrën e gjelbërt.

Nuk mund ta mohojmë se dhe ne i kemi shijuar gjithashtu  nëpërmjet pamjeve që ata kanë publikuar në rrjetet sociale. Pozat që preferuan ishin sipër elefantit ose në bregdet ku vëmnendjen e merrnin dhe palmat.

Ne iu njohim me disa prej vip-ave të cilët zgjodhën pë pushime vendet ekzotike.

Endrit Mertiri

Aurela Hoxha

View this post on Instagram

♥️

A post shared by AURELA HOXHA (@hoxha_aurela) on

Eni Koçi

Blendi Fevziu

Françeska Jaçe

View this post on Instagram

Hola

A post shared by Franceska Jace (@franceskajace) on

Alban Ramosaj

AlpeNews.al