Erjona Sulejmani i vë flakën Instagramit, shfaqet LAKURIQ para njerëzve (VIDEO) - AlpeGossip
Erjona Sulejmani i vë flakën Instagramit, shfaqet LAKURIQ para njerëzve (VIDEO)

Erjona Sulejmani i vë flakën Instagramit, shfaqet LAKURIQ para njerëzve (VIDEO)

Erjona Sulejmani është ish-bashkëshortja e futbollistit të njohur shqiptar Blerim Xhemaili, e cila bëri bujë në mediat rozë me deklaratat e saj pas ndarjes.

Ajo deklaroi publikisht se futbollistët nuk janë të mirë në shtrat duke hedhur poshtë mitet mbi futbollistët, madje tha se do të shkruante dhe një libër lidhur me këtë.

Megjithatë ajo duket se po e shfrytëzon më së miri famën që mori dhe shpeshherë poston video dhe foto provokuesenë Instagramin e saj.

Të tilla ishin edhe videot e publikuara sot nga Erjona, e cila duket se ka nisur pushimet në Spanjë dhe nuk është kursyer aspak të shfaqë nudizmin.

Modelja është shfaqur topless teksa kërcen dhe mban duart para gjoksit.