PAS NDARJES/ Cardi B dhe Offset përpiqen të rregullojnë marrëdhënien e tyre – AlpeGossip
PAS NDARJES/ Cardi B dhe Offset përpiqen të rregullojnë marrëdhënien e tyre

PAS NDARJES/ Cardi B dhe Offset përpiqen të rregullojnë marrëdhënien e tyre

Cardi B dhe Offset u komentuan shumë nga mediat e ndryshme për ndarjen e tyre të bujshme, kjo si pasojë e tradhtisë së Offset.

Reperi ishte ai që këmbënguli për faljen e Cardi-t herë pas here dhe duket se përpjekjet po vlerësohen.

Cardi ka vendosur që të takohet më shepesh me të dhe po i lë haëpsirë për të rregulluar gabimin. Miqtë pranë tyre janë shprehur për “TMZ” se shumë shpejt ata do të ribashkohen, për të lënë pas këtë histori të pakëndshme.

Ata shtojnë se reperi është shumë i dëshpëruar dhe kërkon me çdo kusht faljen e reperes.
Kujtojmë se dyshja pak muaj më parë u bënë prindër për herë të parë me një vajzë.