PËRÇARJET MES HARRY-T DHE WILLIAM MORËN FUND/ Meghan dhe Kate pajtojnë vëllezërit – AlpeGossip
PËRÇARJET MES HARRY-T DHE WILLIAM MORËN FUND/ Meghan dhe Kate pajtojnë vëllezërit

PËRÇARJET MES HARRY-T DHE WILLIAM MORËN FUND/ Meghan dhe Kate pajtojnë vëllezërit

E dini se çfarë do të ishte mirë? Nëse vitin 2020 do ta kalonim pa ndonjë zënkë mbretërore!

Dhe me sa duket mund të ketë një dritë në fund të këtij tuneli dramatik, sepse është raportuar se Princi Harry dhe Princi William janë më në fund gati për të rregulluar marrëdhënien e tyre pas muajve të tensionit mbretëror.

Sipas The Sun, ata kanë arritur të lenë pas dore zënkën falë “bisedimeve të fshehta” me ndihmën e Kate Middleton dhe Meghan Markle.

“William dhe Harry kanë kaluar kohë së bashku larg Samitit zyrtar të Sandringham duke punuar me marrëdhëniet e tyre dhe duke diskutuar të ardhmen e tyre,” tha një burim.

“Ka qenë shumë e mirë për sa i përket ruajtjes së lidhjes së tyre si vëllezër dhe është udhëhequr plotësisht prej tyre. Por Kate dhe Meghan, e cila ishte në Kanada, u bashkuan në bisedime në më shumë se një rast – që është një tjetër shenjë e një shkrirje të vërtetë në marrëdhëniet e tyre. Gjërat janë më mirë”, shton burimi!