PUBLIKON FOTO NGA MUAJI I MJALTIT/ Sara Hoxha nuk mund të mos merrte me vete edhe… – AlpeGossip
PUBLIKON FOTO NGA MUAJI I MJALTIT/ Sara Hoxha nuk mund të mos merrte me vete edhe…

PUBLIKON FOTO NGA MUAJI I MJALTIT/ Sara Hoxha nuk mund të mos merrte me vete edhe…

Muaj më parë Sara Hoxha dhe Ledion Lico kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë.

Pak me vonesë por gjithsesi ajo nga prezantoi me çfarë ndodhi gjatë ceremonisë përrallore.

Së fundmi Sara ka lajmëruar se është nisur në muaj mjalti dhe përmes një fotoje shohim se ajo ka marrë me veten dhe djalin e saj London.

“Muaj mjalti i vonë dhe nuk mund  ta lija pa e marrë me vete dhe djalin tim” , shkruan ajo krahas fotos.

E gjithë familja së bashku , sa shumë dashuri!