Pranvera sjell stile të reja! Dy zonjat socialiste më sportive ndër politikane (FOTO) - AlpeGossip
Pranvera sjell stile të reja! Dy zonjat socialiste më sportive ndër politikane (FOTO)

Pranvera sjell stile të reja! Dy zonjat socialiste më sportive ndër politikane (FOTO)

Nuk do kishte çudi më të madhe nëse një ditë do të shihnim zonjën Mirela Kumbaro, ministre e Kulturës si dhe zonjën Mimi Kodheli, deputete socialiste, me fund, fustan dhe taka si ato të Jorida Tabakut.

Edhe Parlamenti, që është një institucion që të imponon veshjen formale, nuk ka arritur të ndryshojë shijet e dy zonjave, të cilat nuk e kanë tradhtuar asnjëherë stilin sportiv me pantallona, xhaketë të shkurtër dhe këpucë të sheshta. Tashmë, nuk mund të konceptohen ndryshe në pamje, veçse kështu.