Fansat nxjerrin zbuluar Xhensilën: Ja si duket këngëtarja në muajin e pestë të shtatzënisë (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
Fansat nxjerrin zbuluar Xhensilën: Ja si duket këngëtarja në muajin e pestë të shtatzënisë (FOTO+VIDEO)

Fansat nxjerrin zbuluar Xhensilën: Ja si duket këngëtarja në muajin e pestë të shtatzënisë (FOTO+VIDEO)

Ndonëse as ajo as bashkëshorti Besart Kallaku ende nuk e kanë konfirmuar lajmin e shtatzënisë, mediat rozë prej disa javësh flasin për këtë çështje.

 

Sipas raportimeve të fundit, thuhet se Xhensila Myrtezaj është në pritje të një vajze dhe është në muajin e pestë të shtatzënisë.

Por edhe pse ajo në fotot e saj të fundit është munduar ta fshehë barkun, rrumbullakësia e tij ka filluar të jetë gjithnjë e më e dukshme dhe kjo është vënë re dhe së fundmi në një club ku këngëtarja ka qenë e ftuar për të performuar hitet e saj.

Xhensila kishte zgjedhur një xhaketë të zezë oversize, por as kjo e fundit nuk ka mundur dot ta fshehë barkun e saj të fryrë.

Siç shihet në videot e postuara nga fansat e këngëtares, rrumbullakësia tashmë është mjaft e dukshme.

Ajo që mbetet tashmë është vetëm konfirmimi.

 

Engjelli im @xhensilamyrtezaj #xhensilator

A post shared by frymezim i #xhensilatoreve ❤ (@feelingxhensilaa) on