“Dita që ajo tha PO”/ Ledioni tregon momentin kur i propozoi Sarës (FOTO) – AlpeGossip
“Dita që ajo tha PO”/ Ledioni tregon momentin kur i propozoi Sarës (FOTO)

“Dita që ajo tha PO”/ Ledioni tregon momentin kur i propozoi Sarës (FOTO)

Moderatori Ledion Liço dhe trashëgimtaria e Top Channel Sara Hoxha do të martohen së shpejti.
Ka qenë Ledioni i cili ka publikuar në rrjete sociale një foto ku shfaqet së bashku me Sarën dhe ajo tregon unazën në gisht në ditën kur ai i ka propozuar

“Dita që tha po dhe hëngrëm çuros për të festuar,”-ka shkruar Ledioni në rrjete sociale. Çifti ende nuk e ka bërë të ditur datën, por brenda këtij viti ata do ta kurorëzojnë dashurinë e tyre në martesë. Ledioni dhe Sara janë prindër të vogëlushit 1-vjeçar London Noor.