Njihuni me fëmijët e “shthurur” të politikanëve shqiptarë, që nuk e vrasin mendjen për… (FOTO) – AlpeGossip
Njihuni me fëmijët e “shthurur” të politikanëve shqiptarë, që nuk e vrasin mendjen për… (FOTO)

Njihuni me fëmijët e “shthurur” të politikanëve shqiptarë, që nuk e vrasin mendjen për… (FOTO)

Politikanët janë gjithnjë në qendër të vëmendjes, qoftë duke e kërkuar atë me qindra kamera dhe gazetarë pas vetes, apo edhe me veprimet dhe mosveprimet e tyre.

Përveç famës politike, ata përmenden edhe për fëmijët e tyre,të cilët filluan të vihen nën “lupën” mediatike, për shkak të jetës çuditërisht të gjithë luksoze që kanë. Fëmijët janë “kundra” jetës serioze të prindërve të tyre dhe kanë zgjedhur të jenë “të famshëm” për format e tyre trupore seksi, dhe jo vetëm.

Pjesa më e madhe janë vajza pasi ato tërheqin më shumë vëmëndje, por as djemtë nuk mbeten  pas.

Duket se fëmijët kanë zgjedhur ta krijojnë famën “shpejt e shpejt” dhe në një mënyre më trendy.

Le të njihemi me disa prej tyre:

Bora Kokëdhima – Vajza e Koço Kokëdhimës

Kejda Ajazi, vajza e Majlinda Bregut

Ada Deda, vajza e Albina Dedës

Denion Meidani – djali i ish presidentit Rexhep Meidani

Genar Topalli – djali i Jozefina Topallit

Dasara Malltezi – vajza e Jamarbër Malltezit, mbesa e Sali Berishës

Eliza Haxhinasto – Vajza e Edmond Haxhinasto

Nada Topi – Vajza e Bamir Topit

Alvin Ndreu, djali i Pjerin Ndreut

Treisi Peçi, vajza e Tërmet Peçit

Përgatiti AlpeNews.al

Gazetare Kejsi Lama