Aktorja nuk lë vend për imagjinatë. Shfaqet nudo në plazh si asnjëherë tjetër (FOTO) – AlpeGossip
Aktorja nuk lë vend për imagjinatë. Shfaqet nudo në plazh si asnjëherë tjetër (FOTO)

Aktorja nuk lë vend për imagjinatë. Shfaqet nudo në plazh si asnjëherë tjetër (FOTO)

Blanca Blanco u shfaq krejtësisht në të kuqe në Golden Globes 2018 dhe si duket ajo kënaqet duke e veshur ngjyrën e kuqe në publik.

Të premten, aktorja 36 vjeçarja është parë duke ecur në plazh në Malibu, e veshur vetëm me të brendhme e një xhaketë përsipër.

Aktorja seksi nuk i la aspak vend imagjinatës, teksa u shfaq tejet provokuese duke treguar gjoksin.