Një foto sa mijëra fjalë... Miriam Cani ndan çaste emocionuese me Amelin (FOTO) - AlpeGossip
Një foto sa mijëra fjalë… Miriam Cani ndan çaste emocionuese me Amelin (FOTO)

Një foto sa mijëra fjalë… Miriam Cani ndan çaste emocionuese me Amelin (FOTO)

Publikimet e saj janë të rralla dhe të zgjedhura me mjaft kujdes.
Këngëtarja dhe anëtarja e jurisë së ‘The Voice Kids’ Miriam Cani ka ndarë në Instagramin e saj një foto mjaft të ëmbël të vogëlushes Ameli.

Pa asnjë koment krah saj pasi mesazhi është i qartë.

Teksa është në gjumë, Ameli mban shtrënguar dorën e Miriamit dhe në sfond duken rrezet e diellit.

Miriami gjithmonë kujdeset të përcjellë emocione të veçanta për ndjekësit e saj ën rrjetet sociale.