MËSOJENI TANI/ Ky është trendi i ngjyrave dhe formës së thonjve për verën 2019 - AlpeGossip
MËSOJENI TANI/ Ky është trendi i ngjyrave dhe formës së thonjve për verën 2019

MËSOJENI TANI/ Ky është trendi i ngjyrave dhe formës së thonjve për verën 2019

Si çdo vit me ndryshimin e sezonit, vijnë edhe ngjyra e forma të reja të thonjve.

Për verën e vitit 2019 preferohen ngjyra më të ndezura, të cilat bien në sy më shumë dhe e bëjnë dorën të duket më bukur, përcjell rtv21.tv

Forma e thonjve më shumë është ovale, por që dallon nga gjatësia dhe sigurisht dëshira e klientit se çfarë lloji dëshiron të e bartë.