“AJO THA PO”/ Menduam se Dj PM i propozoi, por ja çfarë fshihet pas unazës së Sarës – AlpeGossip
“AJO THA PO”/ Menduam se Dj PM i propozoi, por ja çfarë fshihet pas unazës së Sarës

“AJO THA PO”/ Menduam se Dj PM i propozoi, por ja çfarë fshihet pas unazës së Sarës

Ditën e sotme Sara Hoxha la të kuptohej se Dj PM i kishte propozuar. Ajo publikoi një foto të dorës së saj ku shihej me unazë në gisht krahas së cilës shkruante “Ajo tha po”.

'Ajo tha po', menduam se Dj PM i propozoi, por ja çfarë

Mirëpo, burime për “Prive” kanë bërë të ditur se gjithçka është bërë në kuadër të një loje në emisionin e kësaj të diele në “Zemër Luana”, ku dyshja do të jenë të ftuar.

'Ajo tha po', menduam se Dj PM i propozoi, por ja çfarë

Kujtojmë se Sara dhe PM u njohën në Big Brother VIP dhe nisën një histori të bukur dashurie.

'Ajo tha po', menduam se Dj PM i propozoi, por ja çfarë