“TË RAFT PIKA SI S’TË VJEN TURP”/ Komentet PIKANTE të ditës, çfarë u shkruajnë fansat VIP-ave (FOTO) – AlpeGossip
“TË RAFT PIKA SI S’TË VJEN TURP”/ Komentet PIKANTE të ditës, çfarë u shkruajnë fansat VIP-ave (FOTO)

“TË RAFT PIKA SI S’TË VJEN TURP”/ Komentet PIKANTE të ditës, çfarë u shkruajnë fansat VIP-ave (FOTO)

Edhe për ditën e sotme asshtu siç është bërë tashmë traditë, AlpeNews.al do t’ju njohi me komentet më pikante të ditës.

Fansat “sy mprehtë” janë të aftë të kapin çdo detaj apo të analizojnë të jetës së tyre duke servirur kështu thashetheme në rrjete sociale.

Më poshtë do të shihni komentet pikante të ditës:

Këngëtarja e njohur Nora Istrefi ka publikuar një video ku shfaqet para shtëpisë së saj duke reklamuar veshjen por njëra prej fanseve e kritikon si më poshte:

 

Stilistja e njohur Rezarta Skifteri ka publikuar një foto teksa është e ftuar në emisionin “Rudina” dhe njëra prej fanseve i kritikon pamjen si më posht:

 

Modelja e njohur Franceska Jace ka publikuar një foto nga plazhi po njëra prej ndjekësve i komenton:

View this post on Instagram

Fruits or …? 🍾

A post shared by Franceska Jace (@franceskajace) on

/AlpeNews.al