"KA SHUMË GËNJESHTRA..."/ Këto shenja i pret java më e keqe - AlpeGossip
“KA SHUMË GËNJESHTRA…”/ Këto shenja i pret java më e keqe

“KA SHUMË GËNJESHTRA…”/ Këto shenja i pret java më e keqe

Astrologjia nuk është gjithmonë e mirë për të gjitha shenjat e zodiakut. Ndodh që disa prej tyre të mos përjetojnë ditë të përsosura dhe kjo vlen për Dashin, Luanin dhe Shigjetarin në këtë javë. Nga data 24 shkurt deri më 1 mars, këto tre shenja të horoskopit do të përballen me vështirësi, që do ti ndihmojnë të njohin më mirë veten në të ardhmen.

Dashi

Në këtë botë, ka shumë gënjeshtra, pavarësisht se sipërfaqja mund të duket e pastër. Ndërkohë që ju nuk mund të kontrolloni gjithmonë se sa të sinqertë janë njerëzit me ju, e keni fuqinë që të shihni se sa të sinqertë jeni ju me veten. Zhytuni thellë në mendime dhe zbuloni arsyen e vërtetë që fshihet pas ndjenjave tuaja. Është e lehtë që të pretendoni se jeni mirë dhe të vazhdoni të mos ndiheni mirë. Sido që të jetë, duke u përballur me anën e errët të ndjenjave tuaja, ju mund të kuptoni cilin drejtim të merrni në raste të tilla. Neglizhenca ju çon në rrugën e gabuar.

Luani

Për cfarë jeni të frikësuar? Është koha për të zbuluar se nga vijnë këto frikëra. Keni patur një eksperiencë të vështirë në të kaluarën? Keni patur një eksperiencë të hidhur që lidhet me shoqërinë? Zbulojeni nga vjen kjo histori. Duke u përballur me burimin, thjesht humbisni energjinë tuaj. Pjesa më e madhe e frikërave ekziston në mendjen tuaj dhe ju e mbani në kurriz. Nuk ka asgjë të sigurt rreth jo veprimit dhe hezitimit. Lejoni veten që të bëni diçka që e mposht frikën dhe ju sjell vetëbesimin. Ju po lindni veten dhe kjo quhet të jesh në “sallën e lindjes” pa asnjë arsye.

Shigjetari

Veprimet tona krijojnë realitetin. Ka shumë mënyra që ju mund të kultivoni një botë të lumtur, të shëndetshme dhe produktive. Konsideroni të gjitha mënyrat me të cilat mund të kaloni kohën tuaj. Identifikoni mënyrat në të cilat ndaloni veten për të mos marrë dashurinë dhe kujdesin që meritoni. Kjo mund të jetë nga konfuzionet që ju zemërojnë këtë javë, por ka një anë pozitive. E gjitha kjo do ju mësojë që ti shmangni këto ndjenja në të ardhmen.