“KANË ARDHUR ME MUA E NUK JANË LARGUAR MË”/ Bujar Qamili i jep Kejvinës përgjigjen EPIKE – AlpeGossip
“KANË ARDHUR ME MUA E NUK JANË LARGUAR MË”/ Bujar Qamili i jep Kejvinës përgjigjen EPIKE

“KANË ARDHUR ME MUA E NUK JANË LARGUAR MË”/ Bujar Qamili i jep Kejvinës përgjigjen EPIKE

I ftuar mbrëmjen e sotme në “Xing me Ermalin”, këngëtari shumë i dashur për publikun, Bujar Qamili nuk mund t’i shpëtonte pyetjes pikante të Kejvinës të cilës këngëtari as nuk e anashkaloi, as nuk refuzoi të përgjigjej, por e tha troç.

“Je i njohur si rockstar i muzikës popullore, po në shtrat si jeni ju? “, e pyeti Kejvina Bujarin. “Përderisa e bëre pyetjen duhet të kthej pergjigje se ndryshe dukem i marrë.

Për Zotin o Kejvina tjerët që kanë ardhur me mua, s’janë larguar më”, u përgjigj Bujar Qamili, ç’ka shkaktoi brohoritje në sallë. Kejvina ndërhyri dhe i tha këngëtarit se e keqkuptoi pasi ajo e pyeti se si e bën gjumin.