NATA E DYTË GJYSMËFINALE/ Ja kujt do ia japë Fifi pikët maksimale në “Kënga Magjike” (FOTO) – AlpeGossip
NATA E DYTË GJYSMËFINALE/ Ja kujt do ia japë Fifi pikët maksimale në “Kënga Magjike” (FOTO)

NATA E DYTË GJYSMËFINALE/ Ja kujt do ia japë Fifi pikët maksimale në “Kënga Magjike” (FOTO)

Fifi konkurron këtë vit në “Kënga Magjike” në bashkëpunim me MC Kreshën me këngën “Plas”, një këngë e cila në vetëm pak ditë është kthyer në hit dhe dëgjohet kudo.
Por ndonëse ka një nga këngët më të klikuara të festivalit, sigurisht që Fifi ka edhe një të preferuar nga këngët e artistëve e të tjerë.

Në një prononcim për “Revista Class”, Fifi ka zbuluar se kënga e saj e preferuar është “Plas” nga Flori Mumajesi.

“Kënga ime e preferuar është Flori Plas…Plas…Më plas fare…Plas…Plas…Plas…Plas syni keq”, është shprehur Fifi.