NORA IU LUT ANËS MOS T’IA MARRË PARTNERIN/ Roberti ia kthen me “Dashnoren” (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
NORA IU LUT ANËS MOS T’IA MARRË PARTNERIN/ Roberti ia kthen me “Dashnoren” (FOTO+VIDEO)

NORA IU LUT ANËS MOS T’IA MARRË PARTNERIN/ Roberti ia kthen me “Dashnoren” (FOTO+VIDEO)

Pak kohë më parë Nora solli një bashkëpunim me Gjikon që rezultoi shumë i suksesshëm. “Anna” mbante titullin kënga që vazhdon të dëgjohet kudo. Në këtë këngë Nora i luten Anës të mos ja merrte partnerin.

Ndërkohë sot Roberti duket se ia kthen Norës përgjigjen duke publikuar këngën e tij më të re, kushtuar pikërisht dashnores.

Në këngën me titull “Dashnores”, Roberti shprehet se mendon vetëm për dashnoren e tij dhe e ka marrë malli për të. Dëgjojeni këngën e re të Robertit më poshtë.