“MICRO” ME NGJYRA DHE FORMA/ Këto modele çantash janë trendi më i ri i 2019 (FOTO) – AlpeGossip
“MICRO” ME NGJYRA DHE FORMA/ Këto modele çantash janë trendi më i ri i 2019 (FOTO)

“MICRO” ME NGJYRA DHE FORMA/ Këto modele çantash janë trendi më i ri i 2019 (FOTO)

Modelet e çantave  janë prezantuar në pasarelat e modës për sezonin vjeshte dhe dimër 2019 dhe ka për te gjitha  stilet femërore.

Nga modelet e çantave në mes deri  tek modelet  e çantave “Mikro”, të cilat janë në forma gjeometrike dhe me ngjyra.

Pra duhet ta pranojme se këtë vit jemi kthyer në disa kohë mbrapa kur kë to modele çantatash adhuroheshin nga femrat.Nqse rastësisht gjeni një të tillë tek garderoba e mamasë mos nguroni ta përdorni pasi do ngjani si një fashioniste e vërtetë.

AlpeNews.al ju njeh me disa nga modelet e çantave “mikro” të cilat janë më “In”.